Дитячі вологі серветки: в чому перевага?

Дитячі вологі серветки пройшли довгий шлях від початкових одноразових серветок. У міру розвитку технології змінювалося і споживче сприйняття дитячих серветок і їх використання в активному життю. Хоча дитячі вологі серветки спочатку створювалися для гігієни малюків, батьки усвідомили зручність і легкість використання серветок і для себе в повсякденному житті.

Дитяча гігієна
В рамках постійного прагнення задовольнити потреби батьків з усього світу, компанії проводить регулярні дослідження серед мам для більш глибокого розуміння потреби в продукті, його використання і оцінки переваг. Недавнє дослідження мам дітей до 4 років  показало, що мами вважають очищення від дитячих випорожнень найважливішою функцією вологого серветки. А також вони мають делікатний вплив на шкіру малюка.

Залежно від статі і віку свого малюка, мами вибирають різні варіанти очищення. Для мам найменших дітей переважне значення мають ніжне очищення і турбота про шкіру немовляти, а мами старших дітей приділяють більше уваги швидкості і ретельності очищення шкіри серветками.

Мами малюків з чутливою шкірою обирають вологі серветки, спеціально створені для вирішення двох завдань: очищення шкіри і турботи про чутливу шкіру.

Інші застосування вологих серветок
Дитячі вологі серветки можна використовувати не тільки під час зміни підгузників. Чим більше справ у мами і чим менше часу вона проводить поза домом, тим частіше дитячі вологі серветки виявляються в сумках з підгузками, в машині і навіть поруч з обіднім столом.

І в міру дорослішання дітей мами придумують все нові і нові способи використання серветок. Недавнє дослідження  серед  500 мам  показало, що вологі серветки використовуються не тільки під час зміни підгузника, але і для очищення дитячих ручок (90%), обличчя (88%),  рук батьків (72%) і для очищення поверхонь (65 %).