Вологі серветки рятують в літню спеку

Королева Іспанії Ізабелла Кастильська зізнавалася, що за все життя милася всього двічі: при хрещенні і в день весілля. Проїхавшись у літній маршрутці, важко уявити, що багато попутники йдуть по «королівському» шляху. Цікаво: вологі серветки зможуть вирішити проблему вмивання?

Підвів дезодорант?

Непомітно протри пахви ароматизованою серветкою. Не хочеш братися за поручень, який тільки що чіпала чиясь спітніла рука? Тебе врятують ті ж серветки. Хочеться морозива, а долоні брудні? .. Ну ти зрозумів. Влітку вологі серветки – штука дійсно незамінна.

Але щоб вони тебе не підвели, до їх вибору варто підійти усвідомлено. Як правило, вологі серветки виготовляють зі спеціального міцного полотна, яке потім просочується в залежності від призначення різними просоченнями. Ось основні види цього полотна:

* Спандбонд – тонкий скрипучий слизький матеріал. Найчастіше його використовують в серветках для рук. Протирати ним дитячу шкіру або ті ж пахви не дуже приємно;

* Спанлейс – тканина, за складом дуже близька до натуральної бавовни. Вона м’яка, еластична, підійде і для дорослого, і для шкірки малюка;

* Целюлоза – на дотик нагадує вологий папір. Серветки з неї жорсткі, швидко втрачають вологу і засихають. Як правило, целюлозні серветки використовуються для швидкого протирання рук.