Серветки для інтимної гігієни: “за” і “проти”

Гігієнічні вологі серветки настільки увійшли в наш повсякденний побут, що багато людей просто не уявляють, як без них обходилися раніше. Мабуть, пачку вологих серветок сьогодні можна побачити в сумочці у кожної жінки.
Гігієнічні серветки дозволяють нам в будь-якій ситуації відчувати себе комфортно – навіть тоді, коли ми повністю позбавлені можливості скористатися для гігієнічних процедур звичайною водою. У поїзді, автобусі і літаку, на природі і на дачі вологі серветки – наш головний помічник у справі чистоти.

І однією з найбільш затребуваних різновидів вологих серветок сьогодні є спеціальні серветки, призначені для інтимної гігієни. Правда у таких засобів є не тільки плюси, а й мінуси. Лікарі-гінекологи закликають жінок не зловживати  вологими серветками, і іншими новомодними засобами по догляду за самими делікатними частинами тіла. У чому ж полягають основні переваги та недоліки вологих серветок для інтимної гігієни? Спробуємо розібратися.

У чому переваги вологих серветок перед іншими засобами?

Серветки, які використовуються для інтимної гігієни, дозволяють очистити шкіру навіть тоді, коли прийняти душ немає ніякої можливості. Зрозуміло, це справжня знахідка для кожної жінки. Матеріал, з якого виготовлені серветки, просочений спеціальним складом, що не містить спирт. Цей склад має антибактеріальний ефект, він відмінно заспокоює і зволожує шкіру. Багатьох жінок приваблює приємна текстура вологих серветок для інтимної гігієни, а також багатий вибір ароматів.

Яку небезпеку можуть таїти в собі вологі серветки?

Слід зауважити, що крім численних плюсів, є у вологих серветок для інтимної гігієни і деякі недоліки. Перше – це можлива індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу просочення. Бували випадки, коли після використання вологих серветок у жінок виникала сильна алергія. І другий недолік може полягати не в самих серветках, а в несумлінності їх виробника. Деякі компанії, що виробляють подібну продукцію, піклуються, на жаль, не про здоров’я споживачів, а про свою власну вигоду. А тому купувати серветки для інтимної гігієни потрібно все-таки не в кіосках у метро, ​​а в спеціалізованих магазинах або найкраще – в аптеках.