Вологі серветки і їх популярність

Застосовують вологі серветки повсюдно – в косметології, медицині, для догляду за тілом людини і тварин. Лідируючі позиції за популярністю займають дитячі серветки. Дана продукція дозволяє оперативно реагувати на всілякі складні ситуації, адже діти постійно забруднюються і потребують інтенсивної гігієни.

Безумовно, вологі серветки не замінять водні процедури, проте, в умовах, коли води і мила немає під рукою, або, коли використання води є не дуже зручним (у подорожах, у транспорті, на прогулянках по місту), вологі серветки є незамінними. Більш того, тенденція останніх років така, що вибираючи між водою і вологими серветками, люди все частіше віддають перевагу останнім. І це зрозуміло: вологі серветки здатні замінити не тільки джерело води, але і систему очищення/косметичний засіб, а також рушник, а різноманітні варіанти упаковок роблять їх використання максимально зручним у будь-яких ситуаціях.

Інноваційні технології дозволяють нам створювати комфорт при будь-якій обстановці і суттєво спрощують догляд за собою. Також найчастіше вологі серветки мають унікальне просочення РН-нейтральними речовинами, призначеними для ефективного очищення, які жодним чином не шкодять здоров’ю.

Виробники вищезгаданої продукції в якості основної сировини застосовують безпечні неткані матеріали, в тому числі термобонд, спанбонд, кеміклбонд, спанлейс і айрлейд. Саме від матеріалу залежить вартість готової продукції. Ось чому на вигляд однакові пачки серветок можуть мати різну ціну.

Вибрати відповідні продукти високої якості і суттєво заощадити ви можете у фірмовому магазині.