Переваги косметичних вологих серветок

1. Швидкість, зручність, комфорт.
Вранці жінка накладає макіяж і знімає його тільки через 10-12 годин. Процедура зняття макіяжу займає досить багато часу. Спочатку доводиться шкіру обличчя очистити від косметики, потім скористатися тонізуючими засобами для шкіри, після чого наноситься зволожуючий і нічний крем. Щоденні 10-15 хвилинні процедури можуть довести до стану, близького до істерики. Інша справа, серветки: пара рухів – особа очищено, ще пара рухів – особа в тонусі, наносимо нічний крем і лягаємо спати.

2. Серветки дозволяють значно зекономити на косметичних засобах.
У день жінці потрібно не один засіб для нанесення і зняття макіяжу. У цей набір входять не тільки лосьйони і креми, а й ватяні диски, ціна яких аналогічна ціні упаковки вологих серветок. Провівши нехитрий розрахунок, одержуємо, що використання серветок обходиться в три рази дешевше порівняно з класичним набором засобів для догляду за шкірою обличчя.

3. Серветки дуже зручно використовувати не тільки вдома.
Це засіб гігієни є ідеальним варіантом для активних жінок, чия робота пов’язана з відрядженнями і далекими поїздками. Крім цього, дане косметичний засіб є відмінним альтернативним рішенням флаконам і баночках з кремами, і лосьойонам при відвідуванні спортивних клубів, поїздках на природу.

4. Серветки багатофункціональні і універсальні.
Як правило, застосовувати дане косметичний засіб можна як власницям жирної, так і сухої шкіри, що не вимагає придбання серветок, призначених для певного типу шкіри. Це звільняє жінок від довгого і ретельного вибору. Кожна волога серветка має низку функцій: очищення і зволоження шкіри, чи очищення і тонізування шкіри.