Про компанію

Компанія «Санвіта Груп» створена з метою виробництва засобів особистої гігієни і продукції побутового призначення.

Наше виробництво обладнане високоточними сучасними виробничими лініями, які забезпечують:

  • обробку нетканого матеріалу спанлейс ультрафіолетом;
  • автоматичну підготовку і дозування спеціальних розчинів для просочення серветок в точній відповідності із заданою рецептурою для кожного виду серветок;
  • високоточну фасовку виробів за вагою та розмірами;
  • герметичність запаювання швів упаковки;
  • упаковку готової продукції в ящики;


Сьогодні наше підприємство виробляє вологу серветку на виробничих лініях, кожна з яких призначена для створення продукції різних форматів, а саме упаковок, що містять від 10 до 132 штук серветок.


Найбільшу і найпотужнішу автоматизовану лінію турецького виробництва виготовлено  під замовлення в 2017 році і успішно введено в експлуатацію в новому виробничому цеху нашого підприємства. Це високотехнологічне обладнання виробляє готову продукцію без контакту з людиною під управлінням операторів за допомогою комп’ютерів. Робоча швидкість пакувальної машини досягає 80-ти упаковок в хвилину, а роботизована установка встановлює пластикові кришки-клапана для надійного закривання і зберігання серветок в упаковці.
Сировина і матеріали, з яких виробляється волога серветка, поставляються безпосередньо від відомих світових та вітчизняних виробників. Це гарантує стабільну якість і низьку собівартість продукції.
Асортимент продукції постійно розширюється і оновлюється, створюються нові марки і різновиди продукції. Менше ніж за рік існування компанії, ми створили і зареєстрували  нові торгові марки:


«Naturelle» – дитяча, антибактеріальна та спеціалізована серветка;

«BabyZaya» – дитяча серветка;

«Lineа» – серветка для зняття макіяжу і догляду за собою, а також серветка для інтимної гігієни;

«Super Baby» – дитяча серветка.


Для наших партнерів ми пропонуємо вигідні умови співпраці в напрямку виготовлення продукції під власними торговими марками замовника, а також готові надати вигідні цінові пропозиції по торговим маркам ТОВ «Санвіта Груп».